Modlitwa uwolnienia z przysiąg

Sugestia jak przeprowadzić potężny rytuał oczyszczający, połączony z tą modlitwą, jest poniżej. Twoja decyzja jest najpotężniejszym narzędziem przemiany. Proszę, pamiętaj o tym i z rozwagą zdecyduj, czy chcesz wykonać rytuał. Zadziała. Mogą być relacje w Twoim życiu, które mocno się zmienią. Po czasie, możesz dojść do wniosku, że zakończenie pewnych relacji to najlepsze co ci się przydarzyło, chcę jednak abyś wiedział(a) co robisz i robił(a) to ze świadomością i odpowiedzialnością za własne decyzje.
 

Modlitwa:
"Przywołuję moją energię ze wszystkich wymiarów, wszystkich portali, wszystkich planet.
Przywołuję moją energię z każdej rzeczywistości, z każdej inkarnacji, z każdego czasu, który jest, był i będzie.
Przywołuję moją energię z każdej istoty ożywionej i nieożywionej i wszystkiego pomiędzy.
Moja energia jest tylko moja i tylko ja mogę o niej decydować. Taka jest dziś moja decyzja. I takie jest prawo Wszechświata.
Odwołuję wszystkie przysięgi, wszystkie umowy, wszystkie obietnice, wszystkie kontrakty, wszystkie ślubowania zawarte za moją zgodą i bez niej. Moją wolą łamię wszystkie pieczęcie, klątwy i zapętlenia, o których wiem i o których nie mogę mieć wiedzy. Zakańczam wszystkie programy, które miały mnie utrzymywać w iluzji.
Teraz.
Moja energia jest tylko moja. Tylko ja mam prawo o niej decydować. Tylko ja mogę podjąć decyzję, czy i z kim zechcę się nią podzielić.
Uwalniam wszystkich, z każdego powiązania ze mną. Uwalniam siebie i wszystkie istoty od przywiązań, które wytworzyłam ja i tych zapoczątkowanych przez innych.
Teraz.
Potęgą mojej modlitwy i ze wsparciem Źródła jestem czysta, bezpieczna i wolna od wszelkich więzi.
Powróci do mnie wyłącznie miłość.
Dla mojego dobra i dobra wszystkich istot.
Stało się tak, jak zdecydowałam (zdecydowałem).
Teraz."


Powtarzaj modlitwę codziennie przez trzy dni. Najlepiej jeżeli połączysz to z oczyszczaniem ciała fizycznego solą. Możesz wziąć kąpiel w wodzie z solą epsom. Na koniec kąpieli wypowiedziedz modlitwę trzy razy (będąc w wodzie). Może to być też pysznic z solnym peelingiem. Istotne jest aby oczyścić całe ciało, również głowę i włosy. Najważniejsze, aby intencją pozwolić wodzie cię oczyścić i wizualizować, że wszystkie energie, które ci nie służą wraz z tą wodą spływają do kanalizacji i wracają do ziemii gdzie zostaną transformowane.
Po trzecim dniu spal treść modlitwy. Wiedz, że zmiana już się zadziała.