Masaż Lomi Lomi Alaka'i Honua

Lomi Lomi Alakaʻi Honua (Kosmiczny Przewodnik)

Zapraszam Cię na niezwykłe doświadczenie transformacji i uzdrowienia poprzez masaż Lomi Lomi Alakaʻi Honua (Kosmiczny Przewodnik). To rytuał oparty na starożytnej metodzie, wywodzącej się z tradycji Kahuny Abrahama Kawai, przekazywanej obecnie w formie Lomi Lomi Nui przez doświadczonych mistrzów, takich jak Susan Painu Floyd z ramienia Aloha International. 

Dlaczego Lomi Lomi Alakaʻi Honua (Kosmiczny Przewodnik), a nie Lomi Lomi Nui? Ponieważ zawiera dodatkowe jakości płynące z pracy z żywiołami oraz subtelnymi energiami. To tradycyjny rytuał Hawaiskich Kahunów wzbogacony o jakości, których potrzebujemy dziś w tym wyjątkowym czasie na Ziemi.

Rytuał Lomi Lomi Alakaʻi Honua to nie tylko zwykły masaż - to podróż do wnętrza ciała i jego energii, prowadząca do naturalnej transformacji. Wyobraź sobie, że Twoje ciało poddane jest delikatnym, płynnym ruchom zaczynającym się od oddechu i przepływającym przez całe ciało masującego, tworzącym harmonijną symfonię, a Ty jesteś głównym uczestnikiem tego tańca. Każdy ruch masażu jest jak nuta w melodii, która prowadzi Cię w podróż do głębokiego relaksu i odnowy. To praca z ciałem, oddechem, tańcem, energią, intencją. Traktujemy Cię holistycznie jako jedną całość- ciało, dusza i umysł.

Masaż Lomi Lomi co to oznacza? To terapia, która obejmuje nie tylko ruchy masażu, ale także rozciąganie mięśni, uwalnianie blokad energetycznych i przywracanie harmonii w ciele. Pracując głównie przedramionami, masażysta otacza Cię swoją energią, tworząc uczucie głębokiego bezpieczeństwa i bliskości. To właśnie w tej otulającej atmosferze serce otwiera się na transformację, pozwalając Ci poczuć się rozpieszczonym i odrodzonym. Masaż wykonuje się nago z chustą osłaniającą miejsca intymne.

Masaż Lomi Lomi co to znaczy dla Ciebie? To szansa na uwolnienie się od stresu, depresji i nerwic, odzyskanie równowagi między ciałem, umysłem i duchem, oraz powrót do naturalnej harmonii człowieka. Daj swojemu ciału i duszy szansę na regenerację i odnalezienie wewnętrznej lekkości i radości. Naucz się nowej lżejszej wibracji i pozwól aby na stałe zagościła w Twoim życiu.

Zarezerwuj swój czas na spotkanie z transformacją i uzdrowieniem poprzez masaż Lomi Lomi Alakaʻi Honua (Kosmiczny Przewodnik) już teraz!

Masaż Lomi Lomi Alakaʻi Honua (Kosmiczny Przewodnik)

W skrócie to potężny, ale i delikatny rytuał wielopoziomowego połączenia. Masaż może poprowadzić Cię poprzez głębokie stany relaksu i samopoznania, możesz odbyć kosmiczną podróż i powrócić odmieniony, poczuć moc żywiołów i doświadczyć na własnej skórze co oznacza przepływ energii przez ciało. A wszystko w lekkości i zaopiekowaniu.

Czy Lomi Lomi jest dla Ciebie?
  • czujesz przygniatający ciężar życia
  • potrzebujesz nawiązać kontakt z samym sobą
  • chcesz poczuć przepływ energii, ale obawiasz się Kundalini Bodywork
  • masz stany depresyjne, lękowe, dręczy Cię niepokój
  • jest problem, który wielokrotnie nawraca i czujesz, że nadszedł czas go przepracować
  • chcesz poczuć się zadbany, zrelaksowany, ukochany, otulony
  • chcesz na nowo nauczyć ciało czucia, przypomnieć sobie, że jesteś sensualną istotą

Choć jedno z Tobą rezonuje? Nie czekaj. Zarezerwuj wizytę.