Ceremonia Szamańskie Odrodzenie

Podczas Ceremonii Szamańskiego Odrodzenia pracujemy wielowymiarowo na granicy tego co rozum jest w stanie pojąć, a czasem poza nią. Jesteśmy duchowymi istotami mającymi tylko tymczasowe doświadczenie na Ziemi. Żyjemy iluzją separacji podczas kiedy wszystko i wszyscy jesteśmy głęboko połączeni. Moją intencją w tej ceremonii jest porzucenie iluzji, pozwolenie Ci na połączenie z Twoją prawdą i przeprogramowanie tego co powstrzymuje Cię przed pięknym życiem.

W ceremonii szamańskiej łączymy się z naszymi przewodnikami, z wyższym ja. Odkrywamy kim jesteś i docieramy do Twojego potencjału. Dzięki temu przestajesz być niewolnikiem swojego fizycznego bólu, nie jesteś porywany przez emocje ani nie jesteś zakładnikiem swoich pędzących lub uporczywych myśli. Twoje życie ulega naturalnej zmianie, bo zaczynasz widzieć i rozumieć rzeczywistość i siebie, bez filtrów, schematów i narzuconych ograniczeń.

Czego się spodziewać?

Podczas ceremonii pracujemy z oddechem, dźwiękiem, wibracją i duchowym wsparciem. W każdej chwili możesz zdecydować, czy jesteś gotowy otworzyć się na napływające uczucia, czy nie. Moim zadaniem jest stworzyć Ci bezpieczną przestrzeń, gdzie Twoja energia życiowa i Twoja dusza mogą Cię uzdrawiać. Nie przesyłam Ci mojej energii, stanowię tylko łącznik i akcelerator tego co już jest w Tobie. Uwalniamy Cię od ograniczeń, pozwalając ci manifestować życie, o jakim marzysz z miejsca miłości i połączenia.

Każda Ceremonia jest inna. Każdą prowadzę z głębokim szacunkiem dla cudu, jakim jesteś, ze zrozumieniem, empatią i ciepłem.  Nie naciskam i nie potęguję procesów. Moim celem nie jest zrobienie na kimkolwiek wrażenia, a stworzenie kontenera energetycznego, gdzie możesz bezpiecznie wyrazić i doświadczyć siebie w pełni. Zdjąć wszystkie maski bez obawy o ocenę, zaakceptować i uleczyć swój cień i światło. Czasami wymaga to kilku tygodni pracy. 

Możesz doświadczyć symptomów takich jak mrowienie, ciepło, spontaniczne ruchy, falowanie kręgosłupa, głębokie emocjonalne oczyszczenie, uwalnianie somatyczne, wokalizacja, ból, przyjemność, uczucie jedności, wglądy, klarowność, spokój oraz poszerzone zrozumienie.

Skontaktuj się ze mną, aby umówić się na krótką bezpłatną rozmowę wstępną albo jeśli jesteś gotowy/gotowa po prostu umówi się na ceremonię.


" Ceremonia łączy praktyki tantryczne, szamańskie i taoistyczne z nauką zachodnią, jednocześnie głęboko zakorzenioną w filozofii buddyjskiej " Auena