Aktywacja Kundalini & Bodywork

Bardzo skuteczna, holistyczna metoda pracy z energią życiową. Poprzez pracę z ciałem oczyszczamy stare wzorce, blokady, emocje, energie, które już Ci nie służą. Dzięki temu w tkankach energetycznych pojawia się przestrzeń na nowe. Odkrywasz swoje zasoby, przywracasz równowagę i aktywujesz swój najwyższy potencjał.
Kiedy przestajesz blokować naturalny przepływ życiowej energii, wspierasz budzenie się Kundalini Shakti. Jest to zarazem delikatny jak i mocny proces. Nie przeciążamy układu nerwowego i nie aktywujemy "na siłę" Kundalini bez wcześniejszego przygotowania ciała i umysłu. Dlatego polecam wykupienie kilku sesji indywidualnych połączonych z grupowymi. Dzięki regularnej pracy możemy uleczyć głębokie rany i dotrzeć do tematów rodowych i karmicznych. 
Jak wygląda sesja?
Początkowo praca skupia się na oczyszczaniu poprzez pracę z ciałem fizycznym, mentalnym i energetycznym. Sesja może polegać na samej rozmowie. Może też zawierać elementy praktyk jak: tantra, Tre, Reiki, uwalnianie somatyczne, dearmouring, praca z tzw. cieniem, psychologia niedualna.
W sesji może wystąpić rozładowanie emocjonalne poprzez płacz, kaszel, śmiech, mogą występować mimowolne ruchy ciała, wrażenie ciepła, zimna, dreszcze. Zdarzają się wizje i stany poszerzonej świadomości. Może też być bardzo spokojnie, zwłaszcza jeżeli dopiero zaczynasz pracę z energią i Twoje ciało energetyczne jest mało aktywne- teoretycznie niewiele się wydarza na poziomie świadomym, a jednak czujesz, że coś się zmieniło.
Kolejne spotkania pozwalają aktywować Twoją energię i połączyć Cię z Twoim wyższym ja. W mojej praktyce ciało jest świątynią duszy. Kiedy uczymy je odpuszczania, wyprowadzamy je ze stanu "walcz lub uciekaj", tworzymy przestrzeń gdzie świadomość może doświadczać siebie w stanie rozdzielenia.
Efekty po?
Moi klienci wręcz z zaskoczeniem mówią, że reagują inaczej na bodźce z otoczenia. Są spokojniejsi, bardziej wyluzowani i pewni siebie. Osoby, które miały problem ze stawianiem granic, nagle potrafią je komunikować. Znikają nerwice, tiki, stany depresyjne, bóle nieznanego pochodzenia, przestaje dokuczać kręgosłup.  Pojawia się uczucie spokoju, obfitość finansowa, waga ciała odzyskuje równowagę.
6-8 sesji potrafi całkowicie odmienić życie i pozwala odkryć i realizować swoje możliwości.

Aktywój swój potencjał